O mnie

Nazywam się Marlena Miszczak, mam 25 lat, mieszkam w małej miejscowości niedaleko Siedlec i jestem autorką bloga, do którego właśnie zajrzałeś. Odkąd pamiętam przykładałam uwagę do tego jak się ubieram i do tego jak ubierają się inni z mojego otoczenia. Mam nadzieję, że dostrzeżecie potencjał w moich stylizacjach  i w tym co chcę Wam przekazać. 


Co lubię?
Na pierwszym miejscu są kotki :) Zaraz po kotach jest bielizna , chociaż niewidoczna ja nie potrafię odmówić sobie pięknego kompletu. Kolejną rzeczą są baseny, termy i aquaparki - uwielbiam odkrywać nowe miejsca tego typu. Sprawiają mi dużą frajdę, dlatego też w miarę możliwości je odwiedzam.

Wielką przyjemność sprawia mi również uczestniczenie w sesjach zdjęciowych. Figury modelki nie mam, centymetrów też mi trochę brakuję, ale świetnie czuję się przed obiektywem.

Dlaczego "Mis Marli" ? 
Nazwa wcale nie jest wyszukana i powstała z pierwszych trzech liter mojego nazwiska + Marli, czyli zdrobnienie od imienia. Znajdzie się pewnie kilka osób, które zapamiętały nazwę „Miss Marli, bo właśnie pod takim nickiem mam konto Google+. A wszystko dlatego, że nick „mis” było już zajęte :D Strasznie nad tym ubolewam, bo nie chciałam, żeby mnie kojarzono z takim nickiem, a zdecydowanie ten częściej się pojawia, ponieważ z konta Google komentuje Wasze blogi i wysyłam wiadomości. Jednak mam nadzieję, że jest grono osób, które zapamiętało mój blog jako MIS MARLI, bo tak właśnie się nazywa :D


Znajdziesz tu moje propozycje stylizacji, zdjęcia z sesji zdjęciowych, mnóstwo inspiracji, opinie o  odwiedzonych miejscach i nie tylko. Masz jakieś pytania/ uwagi/ propozycje wyślij do mnie wiadomość lub zostaw komentarz. Jestem otwarta na Twoje sugestie.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie oraz umieszczanie moich zdjęć i treści postów na innych stronach bez uzyskania mojej zgody  (Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170).

4 komentarze:

 1. Hi Marlena
  I never received any reply so just asking are you not interested in doing a collaboration project with me and my store?
  dhphotography-marketing@mail.com
  Thank you
  Don Hawks

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję fajnego bloga. Masz fajny styl. Dopracuj tylko aby na stronie głównej zdjęcia wejściowe były bez "ucinania" :) Życzę samych fajnych współprac. pozdrawiam, Brytyjka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robię tak, żeby zachęcić do wejścia i zobaczenia całej stylizacji :) Jednak być może to psuje cały wygląd, tak jak zauważyłaś :) Zastanowię się nad tym, czy aby na pewno tak robić :) Dziękuję za opinie i radę :*

   Usuń
 3. Great post. I like your blog. Let us follow each other.
  Christine

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz! :) Zawsze staram się odwiedzać osoby, które tu zaglądają i zostawiają po sobie jakiś ślad. Jeśli spodobał Ci się mój blog zaobserwuj go :) Będzie mi bardzo miło i jeśli spodoba mi się Twój blog, na pewno się odwdzięczę :)

Copyright © 2014 Mis Marli , Blogger